Zobacz temat
 Drukuj temat
Zasiłek Pogrzebowy help
Danielo88
Witam przegralem sprawe z zusem o zasiłel pogrzebowy po zmarlym ojcu ojciec zaginol znaleziono ojca 10.03.2007 trwaly badania dna i ustalenie w instytucie w Krakowie trzy nie bylko osob trzecich w czerwcu2007 roku przyszly badania z dna podwierdzaja ale nie w 100% ze te zwloki to moj ojciec do prokuratury w tydzien w tydzien chodzilem i nic w lutym 2008 zarzelem pisac do zusu z posba ze nie moge w terminie 12 miesiecy zrobil pochówku , wszystko trzymie prokuratura w wzrotnym pismie z zusu odtrzymalem odp ze po 9.03.2008 nie przysluguje mi prawo do zasilku pogrzebowego w kwietniu zlozylem do zusu sprawe do sada w wrzesniu odbyla sie pierwsza sprawa na ktorej nie bylo nikogo z zusu nie przeslali papierow zasygerowala sedzina ze nalezy mi sie koszty pogrzebu druga sprawa odbyla w pazdzierniku na niej sedzina mowi czy chce koszty pogrzebu ja na to ze nie nalezy mi sie calosc i sie pyta czy pogrylem koszty pogrzebu powiedzialem ze tak ale nie z moich pieniedzy pozyczylem od wujka dalej darzyla to tego ze chce mi dac tylko koszty pogrzebu ja mowie ze nie chce , nalezy mi sie calosc i w glupocie powiedzialem ze nie zaplace im z rownowagi mnie sedzina wyprowadzila w troche znia sie klucilem i oczywiscie wyrok po stronie zusu ze nie zaplacilem za pogrzeb a to nie prawda ! zlozylem odwolanie do sadu okregowego apelacja a tam sad podtrzymal wyrok z rejonowego ! Dodam ze ojciec byl na emeryturze przepracowal 25 lat na kopalni ! Moge slozyc kasacje ??

Przejdź do forum: