Sierpień 29 2014 21:04:56
Logowanie

Zaloguj się

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Chat z ekspertem
Masz pytania?

Chat z ekspertem

Strona Główna
Artykuły i felietony
Forum
Ciekawe strony
Rozszyfruj skrót ZUS
Ile tracisz w ZUSie?
Jak nie płacić lub płacić mniejszy ZUS?
Galeria zdjęć
Szukaj

O nas
Dla webmasterów
Kontakt i reklama
Mapa serwisu
Lubią nas na Facebooku
Cytat na dzisiaj wg Łukasza Tomaszka:
Kto chce coś wykonać, szuka SPOSOBU. Kto nie chce, szuka WYTŁUMACZENIA.
Jeśli nie ZUS, to co wybrać ?
1. Własna spółka z o.o. w Polsce ? 2. Firma w innym kraju Unii Europejskiej ? 3. Lotto ??? 4. Praca na czarno ??? 5. Zostawić wszystko i uciekać, brrr ?
Okiem Likwidatora
ZUS Kielce
ZUS Kielce
Siedziby ZUS
Aktualnie online
· Gości online: 2

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 3,126
· Najnowszy użytkownik: dwiejski
Zobacz temat
 Drukuj temat
Upadek ZUS-u?
kindziu
Dzisiaj tj. 17.08.2011 podano oficjalnie że składki zusowsie to JUŻ tylko 56 % budżetu ZUS-u.Wniosek nasówa się sam:zus zaciska pętle na własnej szyi.Gnębiąc NAS ucinają sobie żrudło finansowania.Sądzę że 30% to poziom na którym ta złodziejaka firma będzi musiała wywiesić "białą flagę".

admin
Tym bardziej zdecydowanie musimy działać, aby nie zacisnęli tej pętli na NASZYCH szyjach. W tym mają długą i gruntowną praktykę. Krzywi się

pytacz
WAŻNE DLA WSZYSTKICH TYCH KTÓRYCH TO JUŻ DOTYCZY LUB DOTYCZYĆ BĘDZIE NAGRYWAJCIE WSZYSTKIE ROZMOWY JAKIE PRZEPROWADZACIE Z URZĘDASAMI ZUS , OCZYWIŚCIE WCZEŚNIEJ ICH O TYM INFORMUJĄC.
TO MOGĄ BYĆ NASZE DOWODY , nie dzwoniłem dawno do tej instytucji i nie pamiętam czy jest tam takie hasło : informujemy , iż dla dobra petenta każda rozmowa jest nagrywana, w przeciwnym razie proszę się rozłączyć.
dotyczy linku który już wcześniej podałem
http://praca.gazetaprawna.pl/artykuly/539378,pozew_zbiorowy_przeciw_zus_trafi_do_sadu_we_wrzesniu.html

Przejdź do forum:
Ostatnio na forum
Najnowsze tematy
· praca nakładcza i dz...
· polecam artykuł
· Ograniczajmy ile wle...
· PO NOTYFIKACJI USTAWY
· abolicja realizacja
Najciekawsze tematy
· praca nakładcza i... [21804]
· Praca na etacie i... [7519]
· przedawnienie skł... [1325]
· Zawieszenie czy l... [870]
· manifestacja pod ... [453]
Ostatnie artykuły
· O eksmisji i wrażliw...
· O Funduszu Rezerwy D...
· O ochronie miejsc pracy
· O odpowiedzialności ...
· Modlitwy o tanie pa...
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

24-05-2014 14:52
Witam serdecznie mam następują pytanie. Mój mąż jest na ww. zasiłku(10,5 lat) i w m-cu lipcu br. nabędzie uprawnienia do pełnej emerytury, czy powinien udać się do ZUS i poprosić o ponowne naliczenie

05-03-2014 16:58
niestety ostatnie rozwiązanie jest nieprawdziwe. Od dg można płacić tylko zdrowotne w przypadku, gdy wynagrodzenie jest równe lub wyższe od najniższej krajowej

03-03-2014 12:37
Program Antares dla osób, którzy chcieliby prowadzić działalność bez obciążeń związanych z ZUS-em, więcej na stronie www.partnerlink.p.
..tares.html

25-02-2014 15:49
nietrzeba uciekać się do niecałkiem legalnych metod, lub kosmicznych kombinacji aby odciąć się od ZUS. Jest legalna i tania w utrzymaniu metoda. Zajrzyj na www.eprofitplus.pl

20-01-2014 13:54
Ojej! Aż ponad sto osób lubi to! No nie ma co: uczyniłeś mi dzień, jak mawiają tłumacze! Pokażmy ile ludzi chce likwidacji ZUS-u. Lajkujcie pod adresem: https://www.faceb.
..nieczzusem

AKCJA WYŚLIJ LIST
Zachęcamy do udziału w akcji "wyślij list". Co środę wysyłamy listy zaadresowane do klubów parlamentarnych. Gotowe listy do pobrania znajdują się tutaj: Link
88,2,103,135 unikalne wizyty