Nie płaciłeś składek ZUS? Posłowie cię zaskoczą
Mamy dobrą wiadomość dla przedsiębiorców, którzy w ostatnich latach zwlekali z opłaceniem składek na ubezpieczenie społeczne. Osoby prowadzące pozarolniczą działalność gospodarczą obejmie abolicja. Grupa posłów Platformy Obywatelskiej już złożyła projekt ustawy w Sejmie. To uratuje przedsiębiorców, którzy z powodu braku wpłat na ZUS dziś są winni z odsetkami nawet 100 tys. zł.

O wprowadzenie takiej ustawy Związek Przedsiębiorców i Pracodawców zabiegał od lipca 2011 roku. Ustawa opiera się na mechanizmie umorzeniowym, który został wynegocjowany jeszcze w ub.r. przez przedstawicieli Związku Przedsiębiorców i Pracodawców i poszkodowanych przedsiębiorców po spotkaniach w Kancelarii Premiera z udziałem m.in. premiera, ministra Michała Boniego, ministra Jacka Rostowskiego, prezesa ZUS, Zbigniewa Derdziuka oraz późniejszych spotkaniach z ministrem Michałem Bonim.

Przygotowany przez posłów Platformy Obywatelskiej projekt został poszerzony, zgodnie z założeniem mechanizmu umorzeniowego przedstawionego przedsiębiorcom w KPRM przez ZUS i wolą strony rządowej, o wszystkich przedsiębiorców mających zadłużenie w opłacaniu składek z własnej działalności gospodarczej z lat 1999-2009 i to bez względu na tego przyczynę lub tytuł.

wiecej:
http://finanse.wp.pl/kat,104762,title,Nie-placiles-skladek-ZUS-Poslowie-cie-zaskocza,wid,14307875,wiadomosc.html?ticaid=1e0c9#czytajdalej

Link
 
Sądy: na każdy dochód, nawet sprzed lat, trzeba mieć papierowy dowód
Witajcie,
Po lekturze TEGO artykułu chyba nawet osoby całkiem zaślepione wreszcie zauważą, że żyjemy w PAŃSTWIE BEZPRAWIA, które nawet nie próbuje udawać przyzwoitego państwa, mającego być podporą dla obywateli:
Link
Szczególnie wredna jest treść ostatniego akapitu o tytule DWIE KARY.
Najwyższy czas aby stąd spier ... sorry, ewakuować się.
 
Podejmiemy współprace z kancelaria prawna lub prawnikiem, doświadczonym w sprawach z polskim ZUS.
Witam
Podejmiemy współprace z kancelaria prawna lub prawnikiem, doświadczonym w sprawach z polskim ZUS.

Osoby zainteresowane proszę o kontakt na e mail: info@zlikwidujzus.com , proszę dołączyć cennik usług / stawki godzinowe

Jeżeli ktoś zna takiego prawnika lub kancelarie, proszę o kontakt

dziękuje Admin