O nas
Chcemy mieć wybór - żądamy zniesienia przymusu ubezpieczeń!Kim jesteśmy?

Jesteśmy grupą internautów, którzy swoimi działaniami chcą zwrócić uwagę jak największej liczby osób na problemy polskiej gospodarki.
Wybór takiego hasła - Zlikwiduj Zakład Utylizacji Szmalu - miał na celu zwrócenie uwagi internautów, mediów, biznesmanów, polityków na nasze opinie, starania oraz na to, że coraz szybciej rośnie grupa osób o poglądach dalekich od obecnego gospodarczego i politycznego kursu Polski i Europy.


Co robimy?

Najprościej mówiąc - robimy co możemy. Poprzez tę stronę chcemy utworzyć cyfrową platformę do komunikacji z internautami, miejsce dyskusji nad ideami wolnorynkowymi - stworzyć możliwość wyrażania poglądów i opinii, które nie zginą w gąszczu mniej poważnych komentarzy.


Co chcemy osiągnąć?

Chcemy doprowadzić do sytuacji, kiedy Polacy będą mieli możliwość wyboru - chcę być ubezpieczony czy nie?

Ale na tym nie koniec.
Chcemy doprowadzić do sytuacji, w której każdy Polak może decydować w 100% o swoim życiu - czy pracuje?, gdzie?, na jakich warunkach?, ile wydaje na swoje zdrowie?, czy i gdzie się ubezpiecza?, czy, gdzie i jak uczą się jego dzieci?...


Co możesz zrobić?

Przeczytaj materiały zamieszczone na naszej stronie i na stronach, które polecą Ci internauci. Roześlij swoim znajomym wiadomość o tej stronie, zamieść link na forach dyskusyjnych, bierz udział w dyskusji.
Im więcej będziemy mówić o problemie ubezpieczeń tym szybciej wymusimy na politykach jego rozwiązanie!

Jeśli masz pomysł na plakat, ulotkę, banner - podeślij go nam. Na pewno go wykorzystamy.
Jeśli masz wątpliwości - pytaj!


Kwestionuj autorytety - myśl samodzielnie!